Zakład Logopedii i Emisji Głosu

Dyżury w semestrze letnim 2023/2024

Pracownicy

dr Beata Ciecierska-Zajdel
e-mail: b.ciecierska-z@uw.edu.pl
Opiekun praktyk logopedycznych
czwartki 12.15-13.15
Karowa 20, s .210
lub online po uprzednim umówieniu mailowym
 
dr hab. Olga Jauer-Niworowska
e-mail: o.jauer-niworo@uw.edu.pl
Kierownik Zakładu Logopedii i Emisji Głosu
poniedziałki 13.15-14.45
Karowa 20, s. 210A
 
dr Alicja Karsznia-Sobczak
e-mail: a.karszniaso@uw.edu.pl
środy 14.50-15.50
po wcześniejszym umówieniu
Karowa 20, s. 210
 
dr Marlena Kurowska
e-mail: m.kurowska5@uw.edu.pl
Kierownik Gabinetu Logopedycznego
czwartki 12.00-13.00
inne terminy spotkania online: po ustaleniu mailowym
Karowa 20, s. 210
 
dr hab. Anita Lorenc, prof. ucz.
e-mail: anita.lorenc@uw.edu.pl
Kierownik Pracowni Fonetyki Stosowanej im. Marii Przybysz-Piwko
poniedziałki, godz. 10.15-11.15
Karowa 20, s. 202A
 
dr Kamila Potocka-Pirosz
e-mail: k.potocka@uw.edu.pl
Opiekun studentów na kierunku logopedia ogólna i kliniczna
piątki godz. 11.30-12.30
Karowa 20, s. 210
 
dr Elżbieta Sadowska
e-mail: e.sadowska3@uw.edu.pl
środy godz. 13-14.30
Karowa 20, s. 210
 
dr hab. Natalia Siudzińska, prof. ucz.
e-mail: n.siudzinska@uw.edu.pl
poniedziałki 10.00-11.00
(online – proszę o wcześniejszy kontakt mejlowy)
piątek 13.00-14.00
Karowa 20, s. 210
 
dr hab. Marzena Stępień, prof. ucz.
e-mail: marzena.stepien@uw.edu.pl
poniedziałki 18.15-19.15
Karowa 20, s. 210
 
dr hab. Ewa Wolańska
e-mail: e.wolanska@uw.edu.pl
wtorki 13.00-14.00
Karowa 20, s. 210
 
mgr Joanna Wyszyńska
e-mail: j.wyszynska4@uw.edu.pl
czwartki 10.30-11.30
Karowa 20, s. 210
 
dr Joanna Zawadka
e-mail: joanna.zawadka@uw.edu.pl
Kierownik Pomagisterskiego Studium Logopedycznego
Koordynator ds. emisji głosu
Koordynator ds. zajęć, egzaminów i zaliczeń w trybie zdalnym na kierunku logopedia ogólna i kliniczna
środy 16:30-17:30
po wcześniejszym umówieniu mailowym
Karowa 20, s. 210

 

Koordynatorzy studiów

dr Joanna Zawadka
e-mail: joanna.zawadka@uw.edu.pl
Koordynator ds. emisji głosu
Koordynator ds. zajęć, egzaminów i zaliczeń w trybie zdalnym na kierunku logopedia ogólna i kliniczna
środy 16:30-17:30
po wcześniejszym umówieniu mailowym
Karowa 20, s. 210
   
Sylwia Dorociuk
e-mail: s.dorociuk@uw.edu.pl
Sekretarz Zakładu Logopedii i Emisji Głosu
Sekretarz Pomagisterskiego Studium Logopedycznego
Koordynator ds. zajęć, egzaminów i zaliczeń w trybie zdalnym na kierunku logopedia ogólna i kliniczna

 

Pracownicy emerytowani

prof. dr hab. Józef Porayski-Pomsta
e-mail: j.porayski-pomsta@uw.edu.pl