Zakład Logopedii i Emisji Głosu


Dyżury w semestrze zimowym 2018/2019

Pracownicy emerytowani
prof. dr hab. Józef Porayski-Pomsta
e-mail: j.porayski-pomsta@uw.edu.pl

Środa 12:00 – 13:00, s. 09, Wydział Polonistyki

Pracownicy
dr hab. Olga Jauer-Niworowska
e-mail: oniworowska@gmail.com


Poniedziałek 13:30 – 14:30, s. 210A, Karowa 20

dr hab. Anita Lorenc
e-mail: anita.lorenc@uw.edu.pl

Kierownik Pracowni Fonetyki Stosowanej
im. Marii Przybysz-Piwko

Czwartek 9:00 – 9:45, s. 202A, Karowa 20

Czwartek 14:45 – 15:30, s. 202A, Karowa 20

dr hab. Natalia Siudzińska
e-mail: n.siudzinska@uw.edu.pl

Wtorek 11:15 – 12:15, s. 210, Karowa 20

dr hab. Marzena Stępień
e-mail: marzena.stepien@uw.edu.pl

Kierownik Zakładu

Środa 12:00 – 13:00, s. 210, Karowa 20

Czwartek 15:00 – 16:00, s. 210, Karowa 20

dr Marlena Kurowska
e-mail: m.kurowska5@uw.edu.pl

Kierownik Gabinetu Logopedycznego

Środa 14:00 – 15:00, s. 210, Karowa 20

Czwartek 13:00 – 14:00, s. 210, Karowa 20

dr Elżbieta Sadowska

Opiekun praktyk logopedycznych

Środa 15:00 – 16:00,

dr Krzysztof Szamburski
e-mail: k.m.szamburski@uw.edu.pl

Piątek 13:00 – 14:00, s. 210, Karowa 20

dr Ewa Wolańska
e-mail: e.wolanska@uw.edu.pl

Kierownik Pomagisterskiego Studium Logopedycznego

Środa 11:30 – 12:30, s. 202A, Karowa 20

Piątek 11:30 – 12:30, s. 210, Karowa 20

mgr Beata Ciecierska-Zajdel
e-mail: beata.ciecierska@zajdel.pl

Czwartek 15:00 – 16:00, s. 210, Karowa 20

Doktoranci
mgr Renata Balcerzak
e-mail: r.balcerzak@student.uw.edu.pl

Opiekun I roku I st. LOiK specjalność logopedia ogólna

Środa 16:00 – 17:00, s. 210, Karowa 20
po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

mgr Dorota Dudzińska (Kulawiec)
e-mail: dorota.kulawiec@interia.pl

Poniedziałek 8:45 – 9:45, s. 210, Karowa 20

mgr Paula Grzeszczuk
e-mail: paula.grzeszczuk@gmail.com

po wcześniejszym ustaleniu mailowym

mgr Martyna Janiszewska-Krajewska
e-mail: martynakrajewska@wp.pl

urlop

mgr Agata Karaśkiewicz
e-mail: agata.aleksandra.karaskiewicz@student.uw.edu.pl

Opiekun I roku II st. LOiK 

Poniedziałek 18:30 – 19:30, Wydział Polonistyki

mgr Alicja Karsznia-Sobczak
e-mail: alicjakarsznia@gmail.com

urlop

mgr Aleksandra Kmita
e-mail: aleksandra.kmita@student.uw.edu.pl

Środa 14:00 – 15:00, s. 210, Karowa 20

mgr Izabela Król-Dąbrowska
e-mail: izabela.e.krol@gmail.com
mgr Anna Lis
e-mail: aniafox@tlen.pl

po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

mgr Wojciech Łępicki

po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

mgr Karolina Nawrocka-Gregorczyk
e-mail: k_nawrocka@student.uw.edu.pl

Opiekun II roku II st. LOiK 

Środa 17:00 – 18:00, s. 210, Karowa 20

mgr Olga Nyrka
e-mail: olga.nyrka@gmail.com

urlop

mgr Hubert Olborski
e-mail: hubert_olborski@student.uw.edu.pl

Opiekun III roku I st. LOiK

po wcześniejszym ustaleniu mailowym

mgr Karolina Sindrewicz
e-mail: sindrewicz.karolina@gmail.com

Poniedziałek 16:30 – 17:30, s. 210, Karowa 20

mgr Mariola Symonides (Białek)
e-mail: mariibialek@gmail.com

Opiekun III roku I st. LOiK
Logopedia ogólna i Logopedia szkolna i dydaktyka polonistyczna 

Środa 13:15 – 14:45, s. 210, Karowa 20

mgr Aneta Syta
e-mail: aneta.syta@wp.pl

Opiekun II roku I st. LOiK
Logopedia ogólna i Logopedia szkolna i dydaktyka polonistyczna 

po wcześniejszym ustaleniu mailowym

mgr Justyna Zwolan (Mikołajewska)
e-mail: justyna.zwolan@gmail.com

Opiekun I roku I st. LOiK specjalność logopedia szkolna i dydaktyka polonistyczna

Czwartek 16:30 – 17:30, s. 210, Karowa 20

mgr Maria Żaboklicka
e-mail: mariazaboklicka@gmail.com

urlop

Koordynatorzy studiów
dr Joanna Zawadka
e-mail: joanna.zawadka@uw.edu.pl

Koordynator ds. emisji głosu

Piątek 9:00 – 10:00, s. 209, Karowa 20

Sylwia Dorociuk
e-mail: s.dorociuk@uw.edu.pl

Koordynator Logopedia Ogólna i Kliniczna

Poniedziałek – Piątek 7:30 - 15:30


Polecamy:

Pomagisterskie Studium Logopedyczne Uniwersytetu Warszawskiego


Logopedia Ogólna i Kliniczna


Rada Języka Polskiego
www.rjp.pan.pl 


Towarzystwo Kultury Języka
www.tkj.uw.edu.pl 


Polski Związek Logopedów
www.logopeda.org.pl


Polskie Towarzystwo Logopedyczne
www.logopedia.umcs.lublin.pl


Naukowe Koło Logopedyczne Uniwersytetu Warszawskiego
www.nkl.tnb.pl 




 

⇦ WSTECZ